Sabe.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus
Raudona/juoda/aukso veliūrinė sagė ordinas

Rankų darbo vienetinė sagė ordinas. Sagė iš juostelių, raudonos, aukso & juodos spalvos, puikiai tiks Jūsų kasdienai ar išskirtinei progai pasipuošti!

Dydis: 12 cm ir 8 cm.

Spalva: juoda, raudona, aukso.

Sudėtis: biseris, ripsinė juostelė, veliūrinė juostelė, kristalai, netaurieji metalai (nealergizuojantys).

*Aksesuaras nėra žaislas ir nėra skirtas žaidimui. Netinka vaikams iki 3 metų. Vaikams nuo 3 metų dėvėti rekomenduojama su suaugusiųjų priežiūra.


Prekės paruošimo terminas - 1-2 d.d.


SABE - S-tilingas A-ksesuaras B-ūtinas E-lementas moters ar vyro įvaizdžiui, individualumui, charakteriui, pomėgiams, gyvenimo būdui atskleisti. Rinkitės mūsų gaminamus rankų darbo papuošalus  & aksesuarus - auskarus, apyrankeskaklo papuošalus, plaukų aksesuarus, sages ir dar daugiau - visoms šventėms ir kiekvienai dienai!

*****

Kad papuošalai neprarastų savo žavesio - keli naudingi patarimai.


Informuojame, kad gaminio detalės: medis, akmuo, metalas ar jo padengimas aukso & sidabro dulkelėmis gali būti paveiktas išorinių veiksnių (vanduo, drėgmė, mechaniniai veiksmai) ir ilgainiui nusidėvėti. Ši savybė nėra laikoma defektu.

 

Prekės garantija:

Garantija yra suteikiama prekėms gamybiniam brokui. Garantija suteikiama numatyta atitinkamų teisės aktų tvarka. Plačiau- PREKIŲ PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS 6 punktas.

 

Garantijos sąlygos:

*Garantija taikoma papuošalų & aksesuarų kokybės neatitikimams, kurie atsirado dėl gamintojo kaltės;

*Natūralus papuošalų & aksesuarų nusidėvėjimas nėra laikomas kokybės trūkumu;

*Natūralaus medžio, akmens ar metalo paviršiaus ir spalvos nevienodumai ar pakitimai nėra laikomi kokybiniais trūkumais;

*Garantinis aptarnavimas nėra taikomas tais atvejais, kai papuošalai & aksesuarai yra naudojami ne pagal paskirtį arba sugadinami dėl pirkėjo kaltės;

*Garantija netaikoma produktams, kuriuos bandyta taisyti savarankiška;

Plačiau apie - PAPUOŠALŲ & AKSESUARŲ PRIEŽIŪRĄ

Raudona/juoda/aukso veliūrinė sagė ordinas

  • Peržiūros: 224
  • Prekės kodas: S-20-11-13
  • Prieinamumas: Yra prekyboje
  • 29.00€
  • Be PVM: 29.00€