Sabe.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus

Privatumo Politika

Asmens duomenų apsauga


1. Pirkėjo asmens duomenų valdytojas yra Pardavėjas. Pardavėjas įsipareigoja laikytis Europos Parlamento ir Tarybos reglamento (ES) 2016/679 dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo ir kuriuo panaikinama Direktyva 95/46/EB (Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas) ir kitų Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, nuostatų.


2. Užsisakant prekes internetinėje parduotuvėje „SABE“, Pirkėjas privalo pateikti pirkimo metu prašomus duomenis: vardą, pavardę, prekių pristatymo adresą, telefono numerį ir el. pašto adresą. Pasikeitus Pirkėjo duomenims, pateiktiems pirkimo formoje, Pirkėjas privalo nedelsiant informuoti Pardavėją.


3. Pirkėjas, užsiregistruodamas internetinėje parduotuvėje „SABE“ yra atsakingas už susikurtus individualius prisijungimo duomenis, jų sudėtingumą, bei jų išsaugojimą ir įsipareigoja jų neatskleisti tretiesiems asmenims. Pirkėjas yra atsakingas už bet kuriuos veiksmus kurie atliekami internetinėje parduotuvėje „SABE“ prisijungus individualiu Pirkėjo vardu ir slaptažodžiu. Tuo atveju, jeigu Pirkėjas atskleidžia savo prisijungimo duomenis tretiesiems asmenims, Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios su tuo susijusios atsakomybės.


4. Jei Pirkėjas praranda prisijungimo duomenis, jis privalo nedelsiant informuoti apie tai Pardavėją skyriuje „Kontaktai“ nurodytomis susisiekimo priemonėmis. Pardavėjas atleidžiamas nuo bet kokios atsakomybės ,jeigu Pirkėjas nurodė neteisingus ir (ar) neišsamius asmens duomenis arba nepakeitė ir nepapildė duomenų jiems.


5. Pateikdamas užsakymą Pirkėjas sutinka, kad jo pateikti asmens duomenys būtų tvarkomi užsakymo vykdymo tikslais. Pirkėjas taip pat sutinka, kad Pirkėjo nurodytu el. pašto adresu būtų siunčiami informaciniai pranešimai, būtini prekių užsakymui įvykdyti.


6. Pirkėjo asmens duomenys gali būti tvarkomi rinkodaros tikslais tik tuo atveju, kai Pirkėjas pats išreiškia tam sutikimą.


7. Pirkėjo asmens duomenys saugomai 2 metus.


Plačiau - SLAPUKŲ POLITIKA

Plačiau - PREKIŲ PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS