Sabe.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus

Prekių pristatymas

PREKIŲ PRISTATYMAS


Jūsų užsakymas pradedamas vykdyti iškart po apmokėjimo. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau.


Internetinė parduotuvė „SABE“ nurodo prekės paruošimo laiką prie prekių aprašymo, todėl Pirkėjas, prieš darant užsakymą, turi atkreipti dėmesį į galimai skirtingus prekės paruošimo terminus įtakojančius prekės pristatymo terminą.
Standartinis prekės paruošimo laikas 1-5d.d. Šie terminai yra preliminarūs, be to, netaikomi tais atvejais, kai prekės gaminamos pagal Pirkėjo individualų užsakymą.


Pristatymo būdai Lietuvoje:


1. Lietuvos Paštu. Registruota pirmenybinė pašto siunta paprastai nukeliauja per 2-5 darbo dienas. Siuntimo kaina 2.15 EUR.

2. Pristatymas Omniva paštomatu. Siuntinys nukeliauja per 1-2 darbo dienas. Siuntimo kaina  2.15 EUR.


Pristatymas į užsienį:


Europos sąjungos valstybės narės:


1. Lietuvos Paštu. Siuntimo kaina 5,50 EUR.  Registruotos pirmenybinės siuntos apytiksliai pristatomos per 5-12 darbo dienas.

2. Pristatymas Omniva paštomatu (tik Latvija ir Estija). Siuntimo kaina: į Latviją 6,92 EUR., į Estiją 7,79 EUR.


Ne Europos Sąjungos valstybės šalys:


1. Lietuvos Paštu. Siuntimo kaina 6,50 EUR. Registruotos pirmenybinės siuntos apytiksliai pristatomos per 15-21 darbo dienas.


Svarbu! Siunčiant/pristatant  prekes už Lietuvos Respublikos ir (ar) ES muitų sąjungos ribų gali būti taikomi prekių importo mokesčiai. Pirkėjas yra pats atsakingas už mokesčių, susijusių su Preke, sumokėjimą, įskaitant, bet kokius importo, muito, PVM ir kitus mokesčius, jeigu jie taikomi.


Plačiau- PREKIŲ PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS 

Prekių pristatymas / informacija atnaujinta - 2021 01 26