Sabe.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus

Prekių apmokėjimas

PREKIŲ APMOKĖJIMAS

APMOKĖJIMO BŪDAI


Internetinėje parduotuvėje „SABE“, už prekes galima atsiskaityti bankiniu pavedimu, per Paysera sistemą arba PayPal
sistemą. Užsakymo pabaigoje Pirkėjas yra automatiškai nukreipiamas į mokėjimų sistemą, kurioje galima pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą.


Paysera - elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis.

PayPal tarptautinės perlaidų sistemos pranašumas – pirkėjų privatumas. Visi kliento duomenys tvarkomi vidinėje sistemoje, tad pinigų gavėjas mato tik siuntėjo elektroninio pašto adresą.


Jei pasirinkote mokėjimą bankiniu pavedimu, el.paštu atsiųsime Jums užsakymo patvirtinimą su apmokėjimui reikalinga informacija. Mokėjimą galėsite atlikti bet kuriame banko skyriuje arba tiesiogiai prisijungę prie savo el.bankininkystės sistemos.


***Pasirinkę atsiskaitymo būdą Paysera galėsite sumokėti už prekes:

Lietuvos bankų elektroninės bankininkystės pagalba;

Parduotuvių MAXIMA kasose;

Kioskuose "Lietuvos spauda" ir "Narvesen";

"Perlas" paslaugų terminaluose;

Banko skyriuose grynaisiais pinigais;

Lietuvos pašto ir "Paypost" skyriuose.


Norėdami atsiskaityti spaudos kioskuose arba MAXIMA parduotuvių kasose, turėsite atsispausdinti specialų kvitą, kurį reikės pateikti kasoje, renkantis šį būdą turite turėti spausdintuvą.


Dėmesio: Prekių rezervacija galioja tik 48val. Jei per šį laiką neapmokėsite už prekes, prekių užsakymas bus atšaukiamas.

Plačiau- PREKIŲ PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS 

Prekių apmokėjimas / informacija atnaujinta 2021 01 26