Sabe.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su mūsų slapukų politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus
Nauja Dovanų kuponas 50

Elektroninis dovanų kuponas (dovanų čekis) - originalus ir stilingas pasirinkimas - geriausia dovana!

*elektroninis dovanų kuponas (PDF failas);

*6 mėn. galiojimas;

*dovanų čekį galima panaudoti kelis kartus;

----

SABE - S-tilingas A-ksesuaras B-ūtinas E-lementas moters ar vyro įvaizdžiui, individualumui, charakteriui, pomėgiams, gyvenimo būdui atskleisti. Rinkitės mūsų gaminamus rankų darbo papuošalus  & aksesuarus - auskarusapyrankeskaklo papuošalus, plaukų aksesuarus, sages ir dar daugiau - visoms šventėms ir kiekvienai dienai!

*****

Kad papuošalai neprarastų savo žavesio - keli naudingi patarimai.

Informuojame, kad gaminio detalės: medis, akmuo, metalas ar jo padengimas aukso & sidabro dulkelėmis gali būti paveiktas išorinių veiksnių (vanduo, drėgmė, mechaniniai veiksmai) ir ilgainiui nusidėvėti. Ši savybė nėra laikoma defektu.

 

Prekės garantija:

Garantija yra suteikiama prekėms gamybiniam brokui. Garantija suteikiama numatyta atitinkamų teisės aktų tvarka. Plačiau- PREKIŲ PIRKIMO-PARDAVIMO TAISYKLĖS 6 punktas.

 

Garantijos sąlygos:

*Garantija taikoma papuošalų & aksesuarų kokybės neatitikimams, kurie atsirado dėl gamintojo kaltės;

*Natūralus papuošalų & aksesuarų nusidėvėjimas nėra laikomas kokybės trūkumu;

*Natūralaus medžio, akmens ar metalo paviršiaus ir spalvos nevienodumai ar pakitimai nėra laikomi kokybiniais trūkumais;

*Garantinis aptarnavimas nėra taikomas tais atvejais, kai papuošalai & aksesuarai yra naudojami ne pagal paskirtį arba sugadinami dėl pirkėjo kaltės;

*Garantija netaikoma produktams, kuriuos bandyta taisyti savarankiška;

Plačiau apie - PAPUOŠALŲ & AKSESUARŲ PRIEŽIŪRĄ

Nudžiuginkite savo artimą žmogų padovanodamas Jam stilingą & originalią dovaną - internetinės parduotuvės „SABE“ (www.sabe.lt) elektroninį vardinį dovanų kuponą (čekį) (toliau – Dovanų kuponas). Dovanų kuponą gausite per 1 darbo dieną – galėsite jį atsispausdinti, įdėti į voką ir įteikti kaip dovaną!

 

Kaip gauti internetinės parduotuvės „SABE“ Dovanų kuponą?

Pirkėjas internetinėje parduotuvėje „SABE“ išsirinkęs pasirinktos vertės Dovanų kuponą bei suformavęs prekių krepšelį, pasirinkęs atsiskaitymo būdą ir susipažinęs su Taisyklėmis, pateikia užsakymą. Įvykdžius apmokėjimą, Dovanų kuponas PDF failu pristatomas per 1 darbo dieną nurodytu el. paštu.

 

Kaip pasinaudoti internetinės parduotuvės „SABE“ Dovanų kuponu?

Dovanų kupone PDF faile nurodytas SPECIALUS VIENKARTINIS KODAS (unikalus skaičių ir raidžių derinys), kuris suteikia atitinkamos vertės kreditą apsipirkti internetinėje parduotuvėje „SABE“. Dovanų kupone taip pat nurodytos visos instrukcijos, kaip juo pasinaudoti tam, kad Jums brangus žmogus galėtų lengvai ir patogiai jį panaudoti internetinėje parduotuvėje „SABE“.

 

Kiek galioja internetinės parduotuvės „SABE“ Dovanų kuponas?

Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo įsigijimo datos.

 

Ką daryti, jeigu noriu kitokios vertės internetinės parduotuvės „SABE“ Dovanų kupono?

Jeigu pageidaujate įsigyti kitokios vertės Dovanų kupono, siūlome susisiekti su Pardavėju nurodytais kontaktiniais duomenimis.


Plačiau - DOVANŲ KUPONAI

Dovanų kuponas 50

  • Peržiūros: 99
  • Prekės kodas: DK-21-150
  • Prieinamumas: Yra prekyboje
  • 50.00€
  • Be PVM: 50.00€