Sabe.lt naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę „Sutinku“ Jūs sutinkate su mūsų privatumo politika. Duotą sutikimą bet kada galite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Neatlikus jokio pasirinkimo, slapukai nebus įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus

APIE

APIE

Kas yra „SABE“?


S-tilingas A-ksesuaras B-ūtinas E-lementas moters ar vyro įvaizdžiui, individualumui, charakteriui, pomėgiams ar gyvenimo būdui atskleisti.


 „SABE“ prekės ženklas įkurtas papuošalų kūrėjos Sabinos turinčios jau daugiau kaip 15 metų patirties: rankų darbo papuošalai & aksesuarai: moterims, merginoms, vyrams & vaikams, proginius aksesuarus, vestuvinius papuošalus & aksesuarus nuotakoms – vienetiniai arba limituoto kiekio. Kuriant  papuošalus skiriama daug dėmesio originalioms detalėms , kokybei ir domėjimusi meistriškumu.


Internetinės parduotuvės „SABE“ kolekcijose galite rasti įvairių papuošalų bei aksesuarų, įskaitant auskarus, apyrankeskaklo papuošalusplaukų aksesuarus,
sages ir dar daugiau kiekvienai progai! Papuošalų & aksesuarų gamybai naudojamos pačios įvairiausios medžiagos: natūralūs akmenys, Swarovski kristalai, gėlavandeniai perlai, stiklą, kriaukles ir plunksnos kt.

 

SABE“ projektai:

Lietuvos Ponia“ 2008m. (papuošalų dizainerė)

Spektaklis SELAVY! 2010m. (aksesuarų dizainerė)

"The National Wedding Show" , Londonas, 2014m. ir 2015m. (dalyvis)